• Müzayede
  • Yeni Kız
Delik yılan Temizleyici Tali 22 Cal 5.56mm kalibre tabanca tüfek temizleme kiti Halatlar Av silahı aksesuarları Taktik oyunu

Delik yılan Temizleyici Tali 22 Cal 5.56mm kalibre tabanca tüfek temizleme kiti Halatlar Av silahı aksesuarları Taktik oyunu

 
₺ 2.26
₺ 1.92

kullanılabilirlik
mevcut

Delik yılan temizleyici Tali 22 Cal 5.56mm kalibreli tabanca tüfek temizleme kiti halatlar avcılık gun aksesuarları taktik oyunSevgili Değerli Müşteri :
Ürünlerimizi beğendiyseniz, uzun vadeli ilişkiler için lütfen "İstek listesine ekle" veya "favori mağazalarıma ekle".Işlem süresi boyunca paketinizi göndereceğiz! : )
Öğeniz geldikten sonra, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında olumlu (5 yıldız) geri bildirim bırakmak için bir dakikanızı ayırabilirseniz teşekkür ederiz. Sadece bir dakika sürer ve başkalarının sizinki gibi alışveriş yapmasına yardımcı olmak için harika bir yoldur : )
Ürünlerimizin veya hizmetimizin herhangi bir yönünden memnun değilseniz, olumsuz geribildirim veya anlaşmazlık ayrılmadan önce lütfen bizimle iletişime geçin, böylece sorununuzu çözmeye çalışabiliriz : )
Yous Içtenlikle.
Özellikler : En boresnake oluşur : 1. delik fırçası : kabloya gömülü sert tortuları gevşetir.2. İlk diş ipi alanı : fırçanın ovma eyleminden önce yabancı parçacıkları temizler.3. ana diş ipi alanı : bir yamadan 160 kat daha fazla yüzey alanı ile, başka hiçbir ürün gibi temizler.4. pirinç ağırlığı : varil ile kolayca kayıyor. Delik boyunca temizleme kablosunu kavrayın ve çekin.Kalibre veya gösterge pirinç ağırlığına damgalı.Boyutu : Tali 22 Cal 5.56mm-Bir hızlı geçişte bir swablar delik fırçalar-Dahili delikli fırçalar-Diş ipi içine gömülü çoklu kısa fırçalar kolayca geçerEn kısa eylem veya liman-İlk diş ipi alanı (varil içinde) gevşek kum kaldırır veFırçanın ovma eyleminden önce enkaz-Ana diş ipi, bir yamadan 160 kat daha fazla diş ipi ile, süper deliği temizler-Pirinç ağırlıklı drop-through kordon varil aşağı kolayca kayıyor; montaj gerektirmez-Temizleme kablosunu namludan kavrayın ve çekin.-Bir çekme her şeyi yapar.Hafif ve kompakt-Hassas ayaklanma veya taçlara zarar verebilecek metal yokSolvent uyumluLeNasıl kullanılır?Pirinç ağırlıklı kabloyu delikten düşürün.
Yavaşça çekin, kenarlara veya silah parçalarına takılmamaya dikkat edin.
Silah deliği temizlenene kadar gerektiği gibi tekrarlayın.


Gözlük

Marka Adı:
TRUE ADVENTURE
Model Numarası:
0000

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.