• Müzayede
  • Yeni Kız
2 pcs işıklı 12 v LED Arcade BAŞLANGıÇ ve SEÇIN Push Button ile mikro-anahtarı KROM Kaplama düğme için MAME

2 pcs işıklı 12 v LED Arcade BAŞLANGıÇ ve SEÇIN Push Button ile mikro-anahtarı KROM Kaplama düğme için MAME

 
₺ 7.99

kullanılabilirlik
mevcut

Arcade Oyun Tip Vida 12 V LED Yaktı Krom Kaplama JAMMA için Mikro ile ışıklı push buttonArcade MAME Mulitcade Makineleri Seçim 5 renk Arcade, игровой автомат, atari makinesi, 게임기, çarşı kabine, mame, mame arcade, игровые автоматы, maquina arcade, oyun makinesi, кнопка с подсветкой, mame arcade, arcade düğmeler, arcade led, кнопки с подсветкой, кнопка 12 в с подсветкой, led arcade,Iluminador ikonik, кнопка с подсветкой, ikonik aydınlatıcı, arcade led, кнопка 12 в с подсветкой, botones arcade Krom Kaplama ışıklı push button 12 V LED lamba ile birlikte geliyor, somun ve mikro. Kullanım için yedek olarak mevcut makineleri veya yeni arcade projeleri. Bu 5 renk ışıklı bir seçim var. Işık sizin arcade makineleri daha güzel. Özellikleri : LED ile birlikte geliyor, Somun, ve Mikro Gerektirir 12 V DC güç için LED Yüksek Verimlilik LED (+ 12 VDC tarafından desteklenmektedir) ile İntegral geniş diffüz Tüm ahşap veya metal kontrol panelleri uyar, standart 2.4 ~ 2.8 delik Harika görünüyorsun zaman onlar aydınlatılmış değil, Muhteşem zaman onlar Boyut : Montaj delik gerekli : 24mm ~ 28mm Piston karşısında düğme genel çapı : 32mm Maksimum derinliği düğmesi üstünden piston için alt mikroswitch : 65mm Renk : Yeşil/Beyaz/ Kırmızı/Sarı/Mavi Kablolama Bilgi :
Bu düğmeler bağlantı için 4.8mm crimped teller gerektirir. Tek tel için toprak bağlantısı (COM) ve bir tel için sinyal bağlantı (YOK).
Bu düğmeler gerektirir 6.3mm crimped teller için aydınlatıcı. Pozitif bağlantı için bir tel ve bir tel negatif bağlantı için. Dahil Olmak Üzere bu Liste : 1-KromKaplamaLED Başlangıç Düğmesi 1-Krom Kaplama LED Seçme Düğmesi
2-Lamba Tutucular
2-LED Lambaları
2-Amaçlı mikro
Nakliye Ali Express Nakliye bir resmi lojistik hizmet Alibaba lojistik sağlayıcı tarafından sunulan 'Cai Niao'.


Gözlük

Marka Adı:
xinmo/昕墨
Model Numarası:
LED Button
yaş:
> 8 yaşında
is_customized:
Evet
tip:
Accessorries
Color:
blue,red,green,white,yellow
Voltage:
12V

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.