• Müzayede
  • Yeni Kız
Mavi Nazar 3 Kelebekler Muska Koruma Duvar Asılı Ev Dekor Hediye

Mavi Nazar 3 Kelebekler Muska Koruma Duvar Asılı Ev Dekor Hediye

 
₺ 5.69
₺ 3.98

kullanılabilirlik
mevcut

[Xlmodel]-[özel]-[33161] Açıklama Bu bir marka yeni nazar yapılan Türkiye.
Adı : Türk Nazar Ev MuskaBoyutlar (yaklaşık.) : Toplam Uzunluğu : 16.0 cm (6.3 inç)El Boyutu : 7.5x5.8 cm (2.95x2.28 inç)Malzeme : Cam nazar ve nikel ücretsiz çinko alaşımTürk Nazar Ev Muska. Bu Şanslı Charm evinizin dışında asmak.Bir muska sadece bir kolye olduğunu. Charm veya nesne taşınan koruma için kötü. Hastalık veya zarar. Veya bir nesne iyi şans getirmek için.Nazar bir lanet inanılmaktadır tarafından döküm bir kötü niyetli parlama genellikle verilen bir kişi zaman onlar habersiz. Birçok kültürler inanıyorum aldıktan evil göz neden olur talihsizlik veya yaralanma. Tılsımlar evil göz da denir karşı korumak için oluşturulan "evil gözler". Tılsımlar bir nesne hangi inanılmaktadır içeren bazı magical veya sacramental istiyorum hangi özellikleri sağlamak için iyi şanslar, mal sahibi veya olası teklif koruma evil veya zarar. Bu içindir "yansıtacak" güç kötü bakmak.
Evil göz muhafızları karşı kişinin hayatında talihsizlik ve kötü şeyler oluyor. Denge hayatınızı tutmak için yardımcı olur, sizi korur "kötü karma" ve kötü olacak o olabilir aksi takdirde bir negatif etkisi var esenlik veya sizin genel yaşam.Bu nazar muska çatlaklar veya sonları ise, bu yapmış onun iş bazı talihsizlik ya da kötü şans sizi korumak ve değiştirilmesi gerekir!Ekran bir nazar at ev veya ofis. Çekicilik korumak ve size şans getirecek.Için büyük Doğum Günü, Nimet ve Tebrik Hediye!!
Paket şunlardır : 1 x Evil göz Dekorasyon [Xlmodel]-[fotoğraf]-[0000] Fotoğraflar Listesi [Xlmodel]-[özel]-[33160] Kargo Şartları


Gözlük

stil:
Avrupa
malzeme:
Maden
tema:
Kostüm
Model Number:
45296

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.