• Müzayede
  • Yeni Kız
Sitrik Asit Saf Gıda Sınıfı Discaler Hapları Discaling için Ev Aletleri XH8Z DC26

Sitrik Asit Saf Gıda Sınıfı Discaler Hapları Discaling için Ev Aletleri XH8Z DC26

 
₺ 3.68
₺ 2.28

kullanılabilirlik
mevcut

Sitrik Asit Saf Gıda Sınıfı Discaler Hapları Discaling için Ev Aletleri XH8 Z DC26
Özelliği :
Kireç çözücü kaldırmak için bir ultra-hızlı eylem vardır ölçekli mevduat 10 dakika. Kahve makineleri ve tüm türleri için buhar ütüler gelen su ısıtıcıları ve hatta duş başlıkları, the glory geçmişte restore edilebilir. Bu kireç çözücü kaldırır ölçekli, cihaz yapar temiz, taze ve daha verimli. En küçük gibi ev aletleri için uygundur su ısıtıcıları, buhar ütüler, kahve makineleri ve duş başlıkları ve musluklar.
Nasıl kullanılır :
Su ısıtıcısı : Su ve içine koyarak çekerek önce boş lavabo, durulama yarısı su ısıtıcısı ile su ve kaynatın. Bir poşet içeriğini ekleyin ve bu bırakın için 10 dakika. Hala varsa herhangi bir oranı, yeniden ısıtma çözüm yerine oturana kadar. (ama kaynatın yok). Dökün çözüm : durulama soğuk su ile su ısıtıcısı, daha sonra su ile kaynatın, sonra durulayın tekrar.
Kahve makinesi : Su ile yarım dolu su doldurun ve küçük bir çanta içeriğini ekleyin. Açık makine ve izin yaklaşık yarısı çözüm çözüm kapatmadan önce filtrelenmiş oldu. Sonra 10 dakika, makine üzerinde döndü oldu için filtre kalan çözüm, daha sonra tankı su ile iki kez boşaltılmış oldu ve makine çalıştırmak oldu.
Buharlı ütü : Isı demir kadar el sıcak, daha sonra fişini çekin (emin olun demir kireç çözücü süreci boyunca kapalı olduğunu). Bir su ısıtıcısı içine küçük bir çanta dökün ve demir su odası içine dökün. Doldurmak su ve buhar pozisyon ayarlayın (ama değil üzerinde demir geri Çevirin. Demir bir boş plastik kase yerleştirin ile sıcak plaka aşağı bakacak. Yavaşça sallamak kadar çözüm başlar drenaj buhar aracılığıyla delik. Bırakın için 10 dakika (veya kadar boş). Eğer demir sprey düğmesi vardır, lütfen Pompası kalan çözüm kısaca. Soğuk su ile iyice durulayın, drenaj ve kuru. Çözüm sağlamak için tamamen kaldırılır demir, kısaca demir bir yedek bez kullanarak önce demir giysi sonraki zaman.
Miktar : 1 Şişe/100 pcs
1 kutu x 100 pcs Discaler Hapları
Biz Dünya Çapında Gemi (bazı ülkeler Dışında ve APO/FPO).Biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. Sipariş adresi teslimat adresi.Siparişler ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş.Biz paket göndermek yoluyla Çin hava post. Teslim süresi bağlıdır Nakliye Taşıyıcı, Gümrük ve Sonrası Sevk hedef ve diğer faktörler. çoğu paketleri olabilir alınan 20 iş günü (4 hafta). Teslim süresi için aşağıya bakın koleksiyonu kantitatif veri : Biz kabul E-posta istekleri içinde iadesini için 7 iş günü sipariş aldıktan. Öğe elinizde fazla 7 gün, bu kullanılan olarak kabul edilir ve biz size para iadesi veya değiştirme.


Gözlük

şartname/Adet:
Diğer
öğe Formu:
tablet
Adet sayısı:
100 adet

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.