• Müzayede
  • Yeni Kız
Sumifun 64 Adet/8 Çanta Çin Bitkisel Alçı Sırt Ağrısı Artrit Ağrı kesici Gözenekli Kumaş Yama Kişisel Bakım Masaj Relax K00508

Sumifun 64 Adet/8 Çanta Çin Bitkisel Alçı Sırt Ağrısı Artrit Ağrı kesici Gözenekli Kumaş Yama Kişisel Bakım Masaj Relax K00508

 
₺ 11.61
₺ 6.97

kullanılabilirlik
mevcut

  geleneksel Çin Tıbbı olduğunu eski, en sık kullanılan tıbbi Çin prosedürleri, menşeli fazla 2000 yıl önce.Çince geleneksel tıp ağrı kesici yama, çin'in tarihi ve kültürel yağış.onun ' Endikasyonları : Kas Ağrısı, sert Omuzlar, ağrı Giderici, kabartma Yorgunluk, romatizma artrit ağrı, servikal Spondiloz, omuz kemik hiperplazi periartriti, romatoid, Slipped diskler, Ischialgia, Acro-anestezi, burkulma vb. sıradan ürünler ile ürünün Karşılaştırma : böylece olduğu görülebilir : bu ürün sıradan daha ürünleri daha kalın ve daha ağır. onun etkileri daha iyi olduğunu düşünüyorum!!! aşağıdaki gibi bu ağrı tedavisinde kullanılır : Prokanalları Açıklama paket : 64 Adet/8 Bags (8 Adet/1 Torba, 8 Bags/1 Grup)   çin Ağrı kesici Alçı ağrı rahatlatma patch bir esnek olduğunu.
kez uygulanan, onun maddeler cilde nüfuz ve emilir, böylece ağrı alanı etrafında kan dolaşımını uyarıcı.
ürün hızlı sağlar, uzun ömürlü ağrı kesici ve saatlerce konfor.
Felxible malzeme ile Orta Boy kabartma sırt kas ağrısı için uygundur, diz eklem ağrısı, dondurulmuş boyun omuzlar, bilek ağrı, kol yorgunluk, romatoid artrit.
Yama istediğiniz herhangi bir boyut kesebilir sizin ağrı siteyi uyacak!
  yapısı ve Malzeme :   uzak IR seramik tozu oluşur, tıbbi PSA, dokunmamış, serbest kağıt vb    yön :   servikal ağrı için tedavi yardımcı, omuz periartriti, lomber kas zorlanma, lomber disk herniationknee eklem ağrısı. nasıl Kullanılır :
1. Clean ve kuru etkilenen bölgeyi
2. yama bir taraftan plastik destek çıkarın.
3. Smooth istediğiniz alanı üzerinde o tarafı ağrı kesici.
4. diğer yarısı kaldırmak Gibi plastik destek, pürüzsüz kalanını üzerinde yama ağrı alanı.
5. destek filmi kaldırmak ve uygulayın.


Gözlük

Marka Adı:
Sumifun
Model Numarası:
K00508
Item Name:
Joint Pain Relief Plaster
Shelf Life:
2 years
Delivery Time:
In Stock With Fast Delivery
Function:
Muscle Ache,Muscular Fatigue Arthritis,Joint Pain,Back/Neck/ Massage
Features:
Porous/waterproof and sweatproof
Size:
7cm*10cm

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.